... spracováva sa ...

Dopravná spoločnosť Machunka D&R s.r.o

Dopravná spoločnosť Machunka D&R s.r.o. pôsobí na Európskom trhu od roku 1991 pôvodne ako živnosť zaoberajúca sa medzinárodnou a vnútroštátnou prepravou tovaru, ktorá sa v roku 2013 pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Hlavnou činnosťou je poskytovanie prepravných služieb vlastnými vozidlami a vozidlami zmluvných dopravcov. Realizujeme celovozové, ale aj čiastkové zásielky ( part load ) od 0.1kg až do 25 ton. Ďalšou s ponúkaných služieb je expresná preprava zásielok.

Dlhodobo spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako HELLA Slovakia Front-Lighting s.r.o., HF NaJUS,a.s. a iné, pre ktoré sme vybavili tisíce objednávok na prepravu tovaru. Objednané prepravy boli uskutočnené bez následných reklamácií, technických problémov a vždy načas. Skúsenosti našich vodičov a pravidelný servis vozidiel prispieva k bezpečnej a bezproblémovej preprave zásielok. Vyškolení a jazykovo zdatní zamestnanci zabezpečia všetko potrebné, aby boli požiadavky vždy splnené podľa vašich potrieb. Prvoradá je pre nás bezpečnosť prepravy zásielok a jej neustála kontrola polohy systémom GPS monitoringu zabudovaným v našich vozidlách.

V našej dopravnej firme máte vždy istotu prepravy i vo výnimočných situáciách. Našou víziou naďalej zostáva spoľahlivosť a Vaša spokojnosť. V prípade záujmu o nami ponúkané služby sa sami môžete presvedčiť o našej profesionalite.

skúsenosti

profesionalita

spoľahlivosť

Sme spoločnosť so stabilným zázemím a považujeme za prirodzené podporovať druhých. V súčastnosti podporujeme tieto športové kluby :

© 2020 Machunka D&R s.r.o.

vnútroštátna a medzinárodná preprava tovaru

K výstavisku 623, 911 01 Trenčín, Slovenská republika

+421 32 658 0065, +421 32 652 0830

sped@machunka.sk

niw.sk